Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vlk tod érvényes jóváhagyási...

Vlk tod érvényes jóváhagyási kódot a Microsoft office professional 2007-hez? (SÜRGŐS) CRACK IS JÓ.

Figyelt kérdés
tél nagyon sürgős mert héten kell vlm sulis dolgot csinálnom és nincs meg ez a progi, de letöltöttem de nm tom a kódot vagy a cracket... :(
2011. okt. 17. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Van oppen office meg libre office

tudsz microsoft formátumba is menteni

mért kel pont ez a 2007?

windows 7 re fel se szokot települni.

crack csak olyan jó ami virus irtó melet is feltelpül.

kódót meg biztos találnál te is neten (ahogy creket is) ez nem warez oldal

2011. okt. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2011. okt. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kössz a rohadt sok segítséget... :/
2011. okt. 17. 20:46
 4/9 A kérdező kommentje:
ja kedves 2. válaszoló.. ÉN NEM A TERMÉKKULCSOT HANEM A JÓVÁHAGYÁSI KÓDOT KÉREEM -.-"
2011. okt. 17. 20:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Jaj-jaj. Nem kell nagybetűvel írni, bogaram, és a szmájlikra sincs szükségem. Akkor írd be szépen a Gugli barátodnak, hogy office 2007 jóváhagyási kód, és búvárkodj szépen a neten! Nem kötelező segítenem, ha te sem akarod, ugye tudod?
2011. okt. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
bmeg azért irtam ki a kérdést, hogy normális válaszokat kapjak és ne kioktatásokat ilyen gyökerektől mint te :P manapság már ilyen *rva nagy luxus ha az ember normálisan válaszolna egy kérdésre? ...
2011. okt. 17. 21:37
 7/9 anonim ***** válasza:
21%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2011. okt. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De birtam régen ha azt irtam ki hogy nézhetem online a ... törölték de az ilyen gy*kerek szórakozását nem.Na ez hogy van?
2015. szept. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem is kéne!
2015. dec. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!