Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet arról tudni valamit...

Lehet arról tudni valamit hogy az internet explorer 10. -ben lesz e helyesírás ellenőrzés?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Remélem minél előbb, itt sokaknak(például neked is) nagyon kéne.
2011. júl. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tudnék neki örülni, mert sokszor van az hogy félre gépelek vagy ne adj isten nem jut eszembe hogy ezt pontosan hogy is kell írni, és ilyenkor nagyon szeretem mikor olyanok kötnek belém akik a lecseszést sem tudják hiba nélkül megfogalmazni
2011. júl. 7. 04:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor inkább használj Mozilla Firefoxot: [link]

Abban van magyar nyelvű helyesírás ellenörző.

2011. júl. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Az IE egy kalap sz@r, ahogy minden microfost program.
2011. júl. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a firifex egy kalap sz*r mert a sok bövitménytöl belassul a gép....inkább chrome
2011. júl. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 lindmayer ***** válasza:
akkor ne telepítsd őket, vagy használj chrome-t
2011. júl. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ki mondta, h sok bővítményt kell használni? Én csak Adblock Plust szoktam, az meg még gyorsít is, mert a villódzó reklámok terhelnék a videokártyát meg a memóriát.
2011. júl. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!