Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A king of the road játékba...

A king of the road játékba hogy kell beírni a kódokat?

Figyelt kérdés
Megállítom a játékot miközben megyek a kamionnal azt írja ki h on the road és beírom a kódokat és nem történik semmi. az oldalakon azt írják h lépjek be a pause menübe és oda írjam de nincs is ilyen. vagy ha van akkor hol? vagy ez lenne az on the road?
2009. márc. 29. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
A billentyuzeten van egy gomb, az f1,f2,f3... sorozatok utan Pause/breake. Na azt kell megnyomni.
2009. márc. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Köszi, nekem is sokat segített, én sem értettem.... Köszi a segítséget :)
2011. máj. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 vegerance10 válasza:
De nekem nem jelent meg amikor megnyomtam a PAUSE/Breakot csak az hogy Game Paused és ak hogy írjak oda valamit ha nem tudom kijelolni a game pausedet.
2012. aug. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A kódok beírásához nyomd le a Pause gombot, ekkor megáll a játék, beírod a kódot, majd újra Pause, és folytatódik. Ez után a Backspace gombbal kérheted a cheat általi funkciót (pl. ha megnyomod, akkor tele lesz a tank, vagy pénzt kapsz stb.).
2013. máj. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!