Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem sikerül installálnom...

Miért nem sikerül installálnom a Microsoft Powerpoint Viewer 2007-et?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mivel egy-két helyen már powerpoint bemutatókat 2007-es office-szal csinálnak, ezért megpróbáltam a microsoft oldaláról letölteni a fent említett powerpoint fájlt megnyitni tudó programot (ami tök ingyenes). Le is töltöttem, de amint rákattintok, elindul a telepítő, beikszelem a licenc elfogadását, és erre azt írja ki, hogy nem sikerült telepíteni a csomagot. És nem értem miért. Tudja esetleg valaki mi lehet a gond? Vagy tud ajánlani valami ingyenes progit, mai megnyitja, és jól is futtatja (pl diavetítés, animációk) a 2007-es office-szal készült powerpoint bemutatókat?

Előre is köszi!

(Ui.: Windows XP-t használok)


2011. júl. 7. 18:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Próbáld meg máshonnan is letölteni.
2011. júl. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha máshonnan sem jó, beírod a google-ba hogy diavetítő program és nagyjából 1.320.000 találat lessz!
2011. júl. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

És azok tuti lejátszák a powerpoint 2007-et?

(am köszi a válaszokat, sajnos próbáltam máshonnan is letölteni, de ugyanez volt)

2011. júl. 7. 18:33
 4/15 A kérdező kommentje:
Légyszives valaki írjon egy konkrét programot (ha tud!)
2011. júl. 7. 20:01
 5/15 anonim ***** válasza:

a legújabb, 2010-es verzióban készültet is megnyitja:

[link]


(mellesleg mindkettőhöz kell: egy DX9-es támogatású videókártya, min. 128 MB memóriával, a tökéletes animációs hatások megjelenítéséhez!)

2011. júl. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
2011. júl. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

esetleg még, hibás lehet a Windows Installer progid, próbáld meg a PPT Viewer előtt ezt, (WindowsXP-KB942288-v3-x86) újratelepíteni!

Letölt:

[link]


[link]

(WindowsXP-KB942288-v3-x86.exe 3.2 MB)

2011. júl. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a válaszokat! A 60.1 MB-os microsoft viewer se működött, ugyanaz a kiírás volt, mint a másiknál (gyanítom ez 2010-es lehetett, a másik nálam ugye mint írtam a 2007-es). Amit itt lejjebb írsz progi mit csinál? Ill mit csináljak vele?
2011. júl. 7. 21:52
 9/15 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe a Microsoft magával sem kompatibilis vacakjait, töltsd le és telepitsd helyette az ingyenes LibreOfficet-t. Mindent megnyit, mindenbe menthető, sokkal többet tud, mint az MS Office.

Telepítés: előbb töröld teljesen az MS Office-t, aztán töltsd le a két fájlt (libre és magyar nyelvi). Ha mást is kér (Java Free legújabb, Microsoft Visual++ 2008) azokat is.

[link]

[link]

2011. júl. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, megpróbálom. Annyi lenne a kérdésem még, hogy muszáj ehhez letörölni az egész Microsoft Office-t? Nem lehet rajta a gépemen mind2? Vagy nem jó, a a libre-t a pendriveomra teszem? Vagy csak azért mondtad a törlést, mert ez sokkal jobb?

(Csak azért, mert nem szeretnék megválni az MSO-tól sem)

:)

2011. júl. 16. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!