Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program amivel a...

Van olyan program amivel a filmjeit tudom rendszerezni? Nem a gépen vannak, hanem kiírva lemezre.

Figyelt kérdés
Ilyen lista szerüségre gondoltam, ahol fel tudom tünteni a műfajt, és a főszereplőket legalább. Próbálkoztam már ilyen movie catalog bigyókkal, de azok nem jók. Mit javasoltok?
2011. júl. 8. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Excel.
2011. júl. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem akartam terhelni a gép memóriáját azzal hogy az office-t telepitem. Meg olyanra gondolok, hogy ne csak lista legyen, hanem pl csoportosítható legyen hogy vigjáték stb, és mikor arra kattintok csak akkor adja le a listát.
2011. júl. 8. 12:50
 3/6 anonim ***** válasza:
A gép memóriáját hol terheled azzal, hogy az office-t telepíted? Amúgy az excel mindent tud, amit írtál.
2011. júl. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért terhelné a memóriát? :-)


Mindenképpen táblázat kezelőben kellene megírnia, a jelenlegi tudásával talán boldogul vele.


Itt lehet rendszerezni, rendezni szűrőkkel az adatokat - képes sorba rendezni pl. a vígjáték kategóriába tartozó filmeket. Kitudja küldeni html formátumba, vagy pdf-be.


Később esetleg valamilyen adatbázist is használhat...

2011. júl. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Smartguy86 ***** válasza:
Nahát! Még van olyan, aki azt hiszi, hogy ha sok minden van a merevlemezén, az terheli a gép memóriáját... :)
2011. júl. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nem jól fogalmaztam, de azért nem kell kiröhögni. Arra gondoltam hogy sok helyet foglal. Milyen lenéző emberek vannak! Pff, inkább meg se szólaltál volna. Biztos van olyan dolog amihez neked fingod sincs, de én meg kisujjból kirázom. A többieknek köszönöm a választ.
2011. júl. 8. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!