Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ki tud a Red Dead Redemtion-ho...

Ki tud a Red Dead Redemtion-hoz hasonló játékokat?

Figyelt kérdés
Ami megjelent pc-re és persze nagyon jó is ! vadnyugatosokat mondjatok ... a Call of Juarez-t ne azt ismerem... vagy olyat is mondhattok amibe meglehet kötözni az embert és lehet húzni magad után az tetszik benne a legjobban ... olyanból meg ismerem a Just Cause 2-t Köszi a választ előre is !
2011. júl. 8. 15:26
 1/9 anonim válasza:

Figyi Just Cause 2 höz nem tudsz letöltést?

.rar vagy .zip vagy .exe(ezt kétlem) vagy ilyen formátumokban?Mert régóta szeretném mgeszerezni ezt a játékot,nekem is nagyon tetszik...Ja és nem valami demo kéne...De még torrent is jó!Köszi:)

2011. júl. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2011. júl. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

torrentben tudok csak ha nem baj.. itt a link : *****


úgy tudom jóó :)


elsőnek kköszönöm de abban lehet húzni az emberkét meg megkötözni? :D



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 8. 15:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon hangulatos játék, nekem nagyon adta régen itt van még egy video róla: http://www.youtube.com/watch?v=dqsV0lL4DsU&feature=related
2011. júl. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ebbe nem lehet vonszolni embert, de nem tudom nem vittem végig. Csak szórakozgattam vele. :)
2011. júl. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
tudom hogy daemon tools kel hozzá,csak a .iso fájlokhoz mégsem értek :D vagy minden torrent ilyen??első voltam.
2011. júl. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát szinte mindegyiknél más a fájlkiterjesztés :D de a .iso fájlokhoz daemon tools kell feltudod telepíteni ezt amit küldtem linket? :D
2011. júl. 9. 15:57
 8/9 anonim válasza:
nem tudom,az se biztos hogy elég a gépigényem :)
2011. júl. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

[link]


hasonlítsd össze és ha elég hozzá akkor segítek feltelepíteni :D

2011. júl. 10. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!