Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-kevés memória?

Windows 7-kevés memória?

Figyelt kérdés

Van egy netbookom. 1GB ram van benne, de a videokártya 256mb-ot levesz. Így marad kb 766MB. A win7 alapjáraton 500MB-ot fogyaszt.

Érdemes így használni?

Vagy telepítsek rá XP-t?


2011. júl. 9. 10:13
 1/5 anonim válasza:

szerintem telepits rá XP-t.

vagyis attól is függ hogy neked mennyi szabadhely kell, pl: flmeknek...

ha nem raksz ilyesmiket a gépre.akkor rakhatod a windows 7-et is.

2011. júl. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1 giga ram videokártya nélkül is kevés a win7-nek... Tedd vissza az XP-t, ilyen gépre nem való win7.
2011. júl. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előtte nézz utána, hogy vannak-e drivereid XP-hez, mert könnyen lehet, hogy az installig se jutsz el, ha mondjuk nem látja a sata winyót.
2011. júl. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem erre XP a legegészségesebb választás, Win7 eldöcög 1 GB-on (sőt, jelenesetben ugyebár annyi sincs), de 2 az ajánlott.
2011. júl. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem is windows 7 van.Sajnos :( és 526mb memória van a gépen...Semmilyen jobb fajta játé (metin2, gta) nem müködik, sem online 3d, és mindig fagy és nehezen kapcsol be... XPPPP
2011. júl. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!