Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steam -Battlefield Bad Company...

Steam -Battlefield Bad Company 2 problema?

Figyelt kérdés

Ujra raktam a windowst, beraktam a bad company2-t (steames verzio) bejelentkezek EA-s accountomra keri a serialt, megnyomom a shift+tabot, ott kiirja a serialt, azt begepelem, de azt irja hogy "already in use".

Szoval nem vagom bejeltkezek arra a steam accountra amire megvettem a BC2-t, a jatekban bejelentkezek szinten az accountomra beirom a jelszot de azt irja hogy mas hasznalja! Hogy lehet ezt megoldani ?


2011. júl. 9. 19:08
 1/10 A kérdező kommentje:
...beirom a *serialt de ...
2011. júl. 9. 19:08
 2/10 anonim ***** válasza:
Feltétlen hívd fel az Electronic Arts-ot, mert ilyen esetben új licenc kulcsot kell adniuk.
2011. júl. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

ez is egy megoldas , de nincs kedvem megint 24 orakat varni arra hogy 20x bizonyitanom kelljen hogy eredeti a jatek, stb...az napokig is eltart...


Valahogy biztos meglehet oldani... Emlekszek egyszer tesom gepere is beraktam steamen a jatekot ott is bejelentkeztem, beirtam a jelszot de ugyan ugy nem fogadta el...

Szoval lehet hogy csak 1 operacios rendszeren jatszhatom a jatekot steamen... nem lehet hogy az elozo OPbol kell par adatot atmasolni hogy azt higyje ez az elozo OP ? Mert a mssik merevlemezen meg megvan az a win...

2011. júl. 9. 20:19
 4/10 anonim ***** válasza:
a játék kulcsát az ea accountodon kell beírni, és utána ezen az accon bármikor beléphetsz és játszhatsz. ha már egyszer beírtad az ea accodra a serialt, felesleges megint emrt azt fogja írni hogy már használatban van.
2011. júl. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
na de amikor belepek az ea accountomba akkor utna meg keri a serialt szoval mindenkepp be kell irnom....
2011. júl. 9. 21:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor kérj új serialt, én is ezt csináltam, mert a valódi kulcsomat elbaszarintottam, és nem tudtam multizni, másnap már meg is volt a kulcs, csak mellékeltem a fotókat a játékdobozáról és a kulcsról, meg a számláról. Te a visszigazoló mailt tudnád elküldeni nekik.
2011. júl. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de anelkul hogy iranak nekik nem tudtok vmi megoldast ?
2011. júl. 9. 22:11
 8/10 anonim ***** válasza:
amikor megvetted steamen kaptál egy mailt, ami igazolta hogy megvetted, megköszönte hogy megvetted, és írta hogy mennyibe került. + emléékeim szerint van egy oldal a steam fiókodban ami írja hogy utóbbi időkben mit vettél. ezekről egy fotó, mondjuk telefonnal a monitort, mert ugy nehezebb hamisítani mintha printscreen lenne
2011. júl. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
amikor belépsz steamre akor bal felül ott a steam felirat, arra katt, majd ott a settingsre, és ott jobb felül a voice alatt a view account history. ott keresel egy store transaction-t, arra kattolsz, majd ha van olyan hogy view all, akkor arra, és megjelenik az összes dolog amit vettél steamen, időponttal együtt, ezzel és a mailel szerintem tudod igazolni hogy te vásároltad, esetleg a bankártyád számát kell még megadni, de akkor már biztos. de steam supportot is megkérdezheted
2011. júl. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

De akkor most a steamnek írjak vagz ay EA-nak?

És be tudnátok linkelni hogy pontosan hova írhatok magyarul ?

2011. júl. 10. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!