Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 miért nem tudja...

Windows 7 miért nem tudja kihasználni a grafikus kártyámat?

Figyelt kérdés

Nemrég raktam fel Win7-et a gépemre, és nem igazán tudja kezelni a videokártyámat. Még a legprimitívebb játékaim is szaggatnak egy kicsit. Nem lassúak (tehát két akadás között gyors és folyamatos az egész), de épp annyira akad, hogy nagyon idegesítő legyen. Már töltöttem le hozzá a legújabb drivereket is, de semmi változás :( Tudna valaki segíteni?


a gépem így néz ki, ha esetleg segít:

=====================================

- Intel Core2 Dou CPU E7400 @ 2.80GHz

- 2 GB RAM

- ATI Radeon HD 4800 Series


2011. júl. 10. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
win 7 home premium le van butitva,nem jó ugye ultimatet hazsnálsz?
2011. júl. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, Ultimate x86
2011. júl. 10. 14:38
 3/9 anonim ***** válasza:
CPU kevés hozzá,tudod a játékok nem csak a vidikaritól függnek van amelyik kifejezetten a procit zabálja de nagyon
2011. júl. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mondjuk a vidikari kicsit ósdi tipusu de,lehetséges attol szaggat
2011. júl. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A CPU-mnak semmi baja, mert eddig XP volt a gépemen és azzal tökéletesen ment minden. Szóval máshol lesz a probléma
2011. júl. 10. 14:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Kihasználni a barátnőd szokott, ha meghívatja magát vacsorára, utána nem cidáz le.
2011. júl. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez kedves, de a barátnőm szívesen bemászik az asztal alá vacsi közben is ;) Viszont ez nem válasz a kérdésemre
2011. júl. 10. 15:06
 8/9 anonim ***** válasza:

mennyit eszik alapjáraton a win neked?

nekem a Game Booster kicsit visszább vett a fogyasztáson, advanced system care-el kitakarítottam előtte, mindenből próbáltam a legfrisseb drivereket összeszedni, és így a tiédtől jóval gyengébb gépen is tudtam futtatni GTA4-et is, esetleg nézd meg nem e melegszik túl a gép, azis sokat visszavesz a teljesítményen, vagy próbálj a grafikai beállításokkal babrálni (antialiasing kikapcs, kisebb felbontás stb)

2011. júl. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Advanced System Care-t én is használok, meg figyelem a memóriámat is meg a procit. A vicc az, hogy most a Win7-tel kevesebb erőforrást igényel a gépem mint az XP-vel. De nem úgy "szaggat" mint amikor egy túl gépigényes játékot futtatok, mert akkor ugye lassabb is az egész, nem csak szaggat. De itt nem ez a helyzet, mert az akadások között tök folyamatos az egész. Ráadásul mindent gyorsan betölt, még a bootolás is pillanatok alatt megvan. Szóval gyorsan fut minden. A videokártyámmal lehet valami baja (nem az, hogy gyenge, mert XP alatt semmi baja nem volt), mert filmnézés közben kikapcsolja az aero effekteket :(
2011. júl. 10. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!