Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SCSI adatper telepítő prögram...

SCSI adatper telepítő prögram hiba mit tegyek?

Figyelt kérdés
a gépemen nagyon kevés a hely ezért letöltöttem egy brogit ami ilyen helyzetek megoldására jó. le akartam töröltetni vele a dublikált (kétszer meglévő) fájlokat de miután ezt megcsináltam és fel akartam rakni vmit kiírt hogy a rencer nem tudja betölteni a SCSI adatper telepítőprgramját. biztos hogy nem a file hibás mert már egy hete feraktam csa letöröltem és most ujra felakartam rakni. mit csináljak (már megpróbáltam visszaálítani de nem használt
2011. júl. 10. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
A program letörölt olyan fájlokat amit nem szabadott volna. Attól hogy egy fájl dublikált, nem jelenti hogy hasztalan. Főleg windows könyvtárnál, ahol vannak biztonsági mentések fontos fájlokról. Telepítsd újra a windowsod, vagy futtas egy javítást, hátha segít és legközelebb ne használj ilyen programokat.
2011. júl. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
rendben de nem vagyok gépguru (mint látod) hol lehet futtatni a javítást?
2011. júl. 12. 12:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Startmenü-futtatás-beírod: cmd aztán chkdsk
2011. júl. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!