Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows telepítésénél a...

Windows telepítésénél a partició választásnál a következő hiba"A telepítő nem éri el a kötetet"Micsináljak hogyan rakjak rá ujbol particiót?

Figyelt kérdés
Windows(xp) rakás közben áramszünet volt és majd próbáltam ujbol elkezdini rakni a rendszert de partició választásánál következőt irja"a telepítő nem éri el a kötetet) az előt 2 particióra volt osztva a gép most egy másik vinyórol a getdataback programmal sikeresen le tudtam menteni mindent a volt particiókról de hogyan tudnák rá ujból rendszert rakni,partciót létrehozni?
2011. jún. 18. 20:37
 1/4 da97 ***** válasza:
sehogy besült a gép szarügy
2011. jún. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 da97 ***** válasza:
nekem ugyanez volt ismerösöm az egyik szerelö igy 18000 ért csinálta amugy 25000az alapár
2011. jún. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 grmindenyssa ***** válasza:
Másik gépbe berakni, ott megformázni már próbáltad?
2011. jún. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen Próbáltam ott se semmi nem volt de szerencsére Powermax nevü progival low lewel formatt(quick)segítségével visszahoztam a partíciókat és elkeztem rá rakni rendszert csak van rajta több Bad szektor azt lehet valahogy orvosolni?
2011. jún. 20. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!