Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik op rendszert ajánljátok...

Melyik op rendszert ajánljátok erre a gépre?

Figyelt kérdés

proc: 2.8ghz celeron

Ram: 1 GB

videokártya: Gyári alaplapi intel vacak


2011. júl. 10. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok választási lehetőséged nincs, vagy XP, vagy linux.
2011. júl. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Win.2000 vagy xp esetleg me
2011. júl. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
win7-en gondolkodtam..
2011. júl. 10. 18:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Azon inkább ne gondolkodj.
2011. júl. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elvileg felmenne a gépigény alapján a win7, de szerintem is felejtős...
2011. júl. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ubuntu
2011. júl. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kb ilyen gepre 3 haverhak raktam fel a win7 ultimate-t, es kivaloan mukodik. de egyikuk se gamer
2011. júl. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egy próbának ráhúzhatod a win7-et és ha kikapcsolod az aero-t (valszeg be se kapcsolja) akkor talán elszórakozol majd vele, de az az 1giga ram kevés eléggé, meg úgy igazából minden (tapasztalat, ettől jobb gépre tettünk, és ott is csak rambővítés után lehetett használhatóbbá tenni), szóval tényleg az XP az egyetlen választás, csak az meg biztonságilag olyan mint egy szita, szal rögtön telepítés után külön tűzfal+vírusírtó és csak utána engedd netre, ezzel a géppel játszani nemigen fogsz (bár legalább nem 200fps-el fut majd rajta a commandos 1), szóval sztem nyugodtan bepróbálhatsz egy Ubuntut, fogyasztásra kb xp, csak szebb és a vírusoktól nem kell félned + van rá VLC, azzal nézhetsz filmet, zenelejátszók is vannak, Firefox az alap böngészője, de ott a Chromium is, gyakorlatilag a driverekkel se kell szarakodnod, van rá openoffice is, és alternatív msn kliensek, meg skype is, szóval minden adott amire ezt a gépet használni lehet net/film/zene/csevegés...sztem tegyél vele egy próbát
2011. júl. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!