Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ingyenesen letölthető microsof...

Ingyenesen letölthető microsoft office programot keresek, segitséget kérek?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy illegális és az orromra koppintotok ezért,de nem tudom megvenni a legális microsoft office csomagot,mert nincs rá pénzem, ezért hozzátok fordulok: segitsetek kérlek letölteni ingyen egy office csomagot , lehet régi is, nem gond, csak végre a gépemen legyen és tudjak szöveget szerkeszteni meg táblázatot kezelni! más, hozzá hasonló,ingyenes program nem érdekel,mert az nem a megszokott, jó kis word:) tudom,hogy a titok birtokában vagytok, tudjátok honnan szedhetem le, ugye segitetek? köszönöm előre is!
2011. júl. 10. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

vagy gugli beírod a kereső szót pl. ms ofisz majd hozzáteszed: torrent a többi a fantáziádon múlik.

Viszont figyelmedbe ajánlom az open office-t ami elvileg 100% ban kezeli a ms office cuccait, illetve tud is ms ofice formátumba menteni, viszont ingyenes.Mi több, platform független ha jól tudom.

2011. júl. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"mert az nem a megszokott, jó kis word:)"

Van az open office olyan jó...

2011. júl. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
gondolom a link teljesen jó....csak én nem tudom,miért nem tudom kezelni... gondolom,mert nincs torrent-letöltő programom...jajjj. segitség...
2011. júl. 10. 23:47
 5/7 anonim ***** válasza:

utorrent.hu

aki csóró, nem ismeri a torrent világát, az előbb-utóbb megismeri, az oldalon vannak segédletek is, amiket nem árt elolvasnod, mielőtt kiírod a következő hogy állítsam be az utorrentet kérdést

2011. júl. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem csak csóró vagyok,hanem lány is, mondjuk már lány nem vagyok,mert van egy kisfiam. A válaszból itélve te fiú vagy:) pont azért irtam ide, mert ugy gondoltam,hogy Ti, itt bolyongók vagytok annyira intelligensen okosak,hogy segitetek egy "olyannak" is, aki nem PC guru,mint Ti. ugyhogy ha elakadok és egy ujabb banális kérdésre készülök,merjem még ide kiírni? ....:)
2011. júl. 11. 15:02
 7/7 A kérdező kommentje:
valami csoda folytán sikerült! és köszönöm a linket! meg a tanácsot, hogy olvassam el az utorrentet, de lényegében még egy analfabéta is tudja használni. eGyetlen baj az,hogy Power point nem volt rajta....:(
2011. júl. 14. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!