Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Abbyy finereader-rel készült...

Abbyy finereader-rel készült dokumentum rosszul sikerült, csak a közepébe tette bele kicsibe és alig látszik a szöveg, hol lehet átállítani hogy normálisan látszódjon úgy mint az eredetinél?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 17:38
 1/2 Mugen ***** válasza:
Én wordben tudom állítani a betűméretet. Készíts a dokumentumról egy word példányt ott tudod formázni. Ha nem jó .doc formátumban és pdf kell akkor tegyél fel egy dopdf programot. Ez feltesz egy virtuális nyomtatót tesz fel a gépedre. Bármit amit kinyomtatsz abból készít neked egy pdf-et.
2011. júl. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát az a baj hogy nem is látom hol kell ezt beállítani, mert elindítottam az Abbyy fine readert, ott ki kell választani a feladatot és a beállítások alaphelyzetben vannak, és akárhogy próbálom sehogy sem sikerül. Ha word-be próbálom akkor sok szó hibás, úgyhogy nem tudom hogy kell ezt használni
2011. júl. 11. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!