Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan hogy valaki...

Létezik olyan hogy valaki minden gondolatomat tudja? Hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Egy fórumon olvasgattam, és hirtelen nagyon megijedtem; ugyanis "valaki" minden gondolatomat szó szerint leírta! És nem arról van szó, hogy hasonlóságot vélek felfedezni a gondolatmódunk között, hanem szó szerint mindent, konkrét nevekkel! Először arra gondoltam, valami technoógiával - nem tudom hogyan - de kinyerik a gondolataimat. Aztán arra gondoltam, valami bot lehet a jövőből. Hogyan lehetséges ez? Hogy minden gondolatom szó szerint leírják? És hogyan védkezhetek ellene, ha olyat ír le? (És nem ez nem poén, nem viccből írom a kérdést, és eléggé zavar, bár mostanában már "megszoktam" ezt, pár napja megy már a dolog). Gondolom vagy valami bot lehet, vagy valami földönkívüli, vagy nem tudom de fogalmam sem volt róla hogy yilen létezhet. Vannak ugyan fantasztikus filmek, persze ott el lehet képzelni, ne de nem tudtam hogy hasonló dolgok léteznek valóban. Persze mikor itthon elmeséltem, mindenki "hülyének" nézett. Ezért inkább nem beszélek már erről... nem tudom kihez fordulhatnék, meghogy egyáltalán lehet e ezekkel a "lényekkel" vagy nem is tudom miknek lehet nevezni, - beszélni? Van ötletetek? Mit tegyek?
2011. júl. 14. 04:56
 1/2 anonim válasza:

Hat en csak ehhez annyit tudok hozza fuzni, hogy en, es az ocsem szinte allando jelleggel egyszerre mondunk ki mindent ugyanazokkal a spontan szavakkal. Ha meg nem mondjuk ki akkor egymas szemebe nezunk, es kesz...tudjuk ki mire gondol, es nevetogorcs lesz belole a vege.

Az ocsem mindig azzal ugrat, hogy "Ocsem neked baromi piszkos lehet a fantaziad, ha mindig ugyanarra arra gonolsz amire en." XD Tiszta hulye -.-"


Tarsasagban is mindenki halalozik rajtunk, mert sokszor ossze veszunk egymassal. Pl elkezdunk valamit mondani egyszerre ugy mintha felolvasnak egy konyvbol.

Mondjuk egy vicces storyt.

ERRE o leugatna engem, meg en is ot! S aztan egyszerre megcsolalunk! Kussolja ma!!!! Egyszerre! -.-" Ezen megjobban fuldokolnak a nevetesbe!!! De aztan mar mi is nevetunk egymason, hogy ez hogy a pics@ba lehet? Van ilyen?


Baromi erdekes mindenesetre!!!

2011. júl. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Vree válasza:

Meghekkelték a gépedet? Vagy ismer az illető?


Ilyen homályos sztoriból elég nehéz kideríteni hogy most igazat mondasz-e. Hogyan lépj kapcsolatba vele? Az a fórum ahol láttad jó kiindulópontnak tűnik.


Persze hogy hülyének nézlek, de nem azért mert ilyesmi történik veled hanem mert arra asszociálsz hogy földönkívüli meg időutazó, ja és műár nem is "ő" hanem "ők"...Ezek a kezdődő megszállottság jelei.

2011. júl. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!