Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mkv video + srt. Milyen...

Mkv video + srt. Milyen program kell hozzá?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy mkv fájlt lejátszani(blu-rayből lett konvertálva asszem) és van hozzá egy srt felirat fájlom, de se a VLC se a Nero MediaHub nem játsza le az SRT-t. Az mkv-t simán viszi, de az srt-t nem akarja megjeleníteni. Milyen program kell hozzá, hogy mindkettő menjen?
2011. júl. 14. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
nincs véletlenül kikapcsolva a felirat?
2011. júl. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
VLC is simán megjeleníti, csak meg kell nyitni vele a feliratfájlt. Vagy bele kell húzni a lejátszóba, amikor elindult a film. De ha ugyanaz a neve, mint az mkv-nak és ott van mellette, akkor magától is hozzáadja. Esetleg az zavarhat be, ha az mkv-ban is van felirat, ekkor azokat le kell tiltani és megnyitni, beledobni az srt-t.
2011. júl. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bix ***** válasza:
kéne vigye. én bsplayert használok, az űberjó cucc, még a kismillió rarba csomagolt filmeket se kell kitömöríteni, ráhúzom a mappát és játsza, ha nincs hozzá felirat de van net akkor meg körbenéz a nagy feliratos oldalakon, ha magyarul telepíted akkor magyar-t keres, letölti és auto bedobja rá. marha kényelmes...
2011. júl. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

VLC player


[link]

2011. júl. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Minden be van állítva, és mégsem jelenik meg a felirat. És mindegyiket kipróbáltam (VLC, BSPlayer...stb.) egyikse vitte a feliratot. Az számít, hogy szövegszerkesztővel átírtam pár dolgok a szövegben az srt fájlban?
2011. júl. 15. 08:27
 6/8 anonim ***** válasza:

VLC:


Ha be van töltve a videó (tehát már látsz belőle valamit), akkor jobb klikk az ablak közepére (helyi menü) -> Videó -> Feliratsáv -> Fájl megnyitása... -val választhatod ki a neked kellő állományt.

2011. júl. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már ezt is próbáltam és semmi.
2011. júl. 15. 12:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak azzal az egy srt-vel van gond, vagy egyiket sem jeleníti meg?
2011. júl. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!