Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 - letöltés?

Windows 7 - letöltés?

Figyelt kérdés
Szeretnék letölteni egy Windows 7 home premium x64 (HUN) verziót az internetről. Felőlem lehet trial is, mert van hozzá eredeti kulcsom, csak olyan lomha a mostani előretelepített rendszer, hogy gondoltam megpróbálom így. A legfontosabb, hogy ne kelljen érte regisztrálni meg lehet akár hivatalos oldal MS lap, vagy ilyesmi. Meg hallottam valami MSDNAA vagy miről, ahonnan ilyeneket le lehet tölteni, de az csak ilyen diákoknak vagy kiknek jár és ahhoz engedély kell - mondjuk én egyáltalán nem láttam mit és hol lehet ott letölteni.
2011. júl. 14. 21:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Torrent eval
2011. júl. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
eredeti kulcsal legalisan nem aktiválhatod a letoltott windowsot
2011. júl. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
thepiratebay.com
2011. júl. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

A piratbayen csak 32 bites magyar van. Az meg nem használja ki a gépem nagy teljesítményét :) Meg egy csomó drága programot már 64 bitben szereztem be :/ vagy ha volt kettő, akkor inkább a 64-est tartottam meg :(

Amúgy miért ne tudnám aktiválni eredeti kulccsal?

Ám bírom ezt az Ms-t, hogy még véletlenül sem lehet letölteni tőlük a rendszert (meg ami jó volt, azt 3 linkről is leszedték), de azért ha másoltam van, akkor ők az elsők, akik pampognak meg eljárást indítanak - ha igaz, hogy nem lehet aktiválni?

2011. júl. 15. 11:41
 5/18 A kérdező kommentje:

A torrent evalon nincsen magyar sajnos :(

Nagyjából tudok angolul (géphez meg biztosan :), de jobb lenne egy magyar, mert valahogy az otthonosabb és könnyebb, meg jobb valahogy...

2011. júl. 15. 11:45
 6/18 anonim ***** válasza:
Még itt is van: [link]
2011. júl. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Egyébként lehet aktiválni, nekem már volt fent a gépen.

Innen lehet letölteni: [link]

2011. júl. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Ehe utolsó előtti, regisztráljak pénzért... meg sárga a MCafee site advisor - szóval akadnak vírusok. Akkor már inkább a pirate bay...

De azért kösz az ajánlásokat. Az aktivátornak... hmm még az is lehet, hogy hasznát veszem hehehe O:D (az O az a glória akart lenni)

2011. júl. 15. 15:58
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem mintha használnám a thepiratebay.org-ot, de ott pl. van Win7 x64 is, és külön le lehet tölteni nyelvi csomagot hozzá. Vista óta lehet.
2011. júl. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Beload ott van 64 bit angol de van hozzá magyarositás
2011. júl. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!