Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb képernyőfelve...

Melyik a legjobb képernyőfelvevő program?

Figyelt kérdés
A CoD MW,MW2-ről akarok egy játékmenetet felvenni és később azt megvágni mindenki azt mondja hogy erre a feladatra csak a fraps alkalmas. Játék közben ha elindítom a videofelvevést az fps 80-ról lecsökken 30-ra legalábbis a fraps ezt mutatja a bal fölső sarokban, így enyhén akad az elkészült videó. Egyáltalán nincs gyenge konfigurációm úgy vélem működnie kéne akinek van ötlete hogy oldhatnám meg a problémát legyen szíves segítsen esetleg ha a frapson belül tudnám állítani hogy mekkora legyen az fps-t miközben veszi a videót vagy valami hasonló megoldás jól jönne, mert a CoD-on belül is feltudom venni a játékmenetet ha beírom a consolba hogy record és utána ha azt veszem fel frapsal ugyanúgy lecsökken az fps, és akad. Kérlek segítsetek előre is köszönöm.
2011. júl. 15. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A fraps-nél nincs jobb. Ha azzal rosszul megy, a többivel még rosszabbul megy majd.


"Egyáltalán nincs gyenge konfigurációm"


Ezt írták már nagyon sokan.

2011. júl. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Futtasd ablakban a játékot vagy vedd le a felbontását.
2011. júl. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 x-gam3R válasza:

Egész pontosan milyen géped van?


Nekem 4 magos, 2.5GHz-s Intel Core2 Quad, és hozzá 4GB 1333MHz-s RAM, és GTS450 1GB-s videókártya. Ezzel a konifggal FullHDbe feltudom venni az MW2-t, BO-t, Battlefield BC2-t, és hasonló, mai játékokat akadás nélkül úgy, hogy a 40 fps mindig megvan :)

2011. júl. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ha egy HD videót akarok készíteni ott elengedhetetlen a jó minőség egyrészt, másrészt az MW2-nek nagyobb a gépigénye mint a CoD4-nek tehát ott még jobban akadnia kéne az elkészült videónak de ugyan az a szitu mindkettőnél. Szerintem ha a black ops multija maximum beállításon elmegy zökkenőmentesen úgy hogy a háttérben is fut program elvárható lenne LEGALÁBB! hogy a CoD4 játékmenetét tudjam venni a frapsal. Mert lehet állítani az fps-t a Video capture Settingsnél de minek van ha nem ér semmit? Ha ennyire leterheli akkor ezek szerint a fraps egy szarult konfigurált program. Igaz hogy először akarok komolyan játékmenetet felvenni de nem igaz hogy nincsen semmi épkézláb program hozzá. Ez vicc :D

A bu.. xboxban meg külön funkció van erre a célra...

2011. júl. 15. 22:03
 5/11 anonim ***** válasza:
A Fraps-nak az égvilágon semmi baja.Nekem 1 régebbi(3éves,200K-s) MSI notebook-om van,egy kicsit húzva a videókártyán Witcher 2-t Magas grafikán Fraps-al zökkenőmentesen veszem fel.Szinte észre sem veszem,hogy ott van,mert úgy fut a játék,mint szokott.
2011. júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Na jó elárulom elég régi a konfigom de attól még egyáltalán nem rossz vagy gyenge: Intel Core2 duo 3GHz, 4 GB 800MHz RAM, és van egy 8800 Ultrám. Én az alapján ítélek hogy mi az amit elbír mert eddig ezen a gépen semmi probléma nem adódott ami játékkal kapcsolatos mindíg maximum beállításokon játszottam a legnagyobb gépigényű játékokkal is.

Szóval ha azt mondjátok ezen az összeállításon működnie kéne normálisan legalább a CoD4-ről felvett videónak akkor a frapson belül kell állítani valamit, ha nem akkor sztem a procim a ludas. De egyszerűen nem hiszem el hogy már egy játékmenet felvevéséhez is külön vas kell...

Egyépként egy ehhez hasonló videót szeretnék kreálni hogy beküldhessem az egyik pc-s újsághoz :D

http://www.youtube.com/watch?v=CybHW9loKQM

2011. júl. 15. 22:24
 7/11 c:\ ***** válasza:

A bu... xbox-ban milyen külön opció van micsodára?

Én nem tudok róla, hogy bármi féle videó rögzítő opció lenne az xbox-ban, most vagy elhaladt már megint mellettem a technika, vagy valaki itt téved.

2011. júl. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Intel Core2 duo 3GHz"


Itt van a kutya elásva, ha a játék maga megeszi a processzort, akkor nem tudom, hogy várod, hogy még a videó real-time kódolása is simán menjen közben.

2011. júl. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ha csak a CoD4-ről van szó szerintem a procim fél fogára sem elég legalább arról tudjak videót felvenni. Meg a játéknak egyáltalán nem nagy a gépigénye az enyémhez képest.

A videó pedig amit kilinkeltem az is xboxon keresztül készült sőt a legtöbb CoD-os multi játékmenet ha rákeresel youtubon.

2011. júl. 15. 22:49
 10/11 anonim ***** válasza:
HD-videót kódolni rohadtul processzorzabáló dolog, nyugodj bele, ez a vas édeskevés hozzá.
2011. júl. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!