Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a neve annak a programnak...

Mi a neve annak a programnak ami autómatikusan rálicitál az elöttem licitálóra az ebay-en?

Figyelt kérdés
A tv-ben láttam hogy van ilyen program.Megadok egy limitet és azon belűl autómatikusan rálicitál az elöttem licitálóra,feltéve ha ő nem nagyobb összeget adott meg. Az a baj hogy mindig az utolsó másodpercben lemaradok az áruról.
2011. júl. 17. 12:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Az aukciós portálok szinte mindegyike tud ilyet. Azaz megadod, hogy az adott termék neked mennyit ér meg amennyiben licitálós tétel, azt az összeget beírod, a rendszer ennek az összegnek az erejéig mindig licitál helyetted. Ha túl ment a licit a te általad megadott összegen akkor értesítést kapsz. Ha nem és lejárt az aukció akkor max az általad megadott összegbe kerülhet az áru. De remélhetően inkább olcsóbban jutsz hozzád.
2011. júl. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!