Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan indítsak el egy programot?

Meatsoup kérdése:

Hogyan indítsak el egy programot?

Figyelt kérdés
Ace mega codec pack - ot töltöttem le, a letöltéseknél azt írta, hogy megszakítva, majd, mikor rákattintottam, letöltötte - azt hiszem. Sehol sem találom a számítógépen, és, amikor egy AVI - filmet szeretnék nézni, a nemtudommi hibát észlelt, ezért leállt. Mit kellene csinálnom? Leírná valaki lépésről - lépésre? Laikus vagyok.
2011. júl. 17. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:

én K-Lite et töltöttem le, innen mindig érdemes letölteni:

www.4shared.com


konkrét link:

*****


Jó lett?



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 son of satan válasza:
Amit javasolni tudnék neked, hogy töltsd le a VLC media playert, azzal gond nélkül meg tudsz nézni mindent.
2011. júl. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Telepítsd a vlc médialejátszót, nem kell hozzá semmi kodekpack.

www.videloan.org

Download , telepíted, és lejátszik mindent.

2011. júl. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kodek packok helyett használd a kmplayert
2011. júl. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rákattittottam az általad kitett K-Lite linkre, ott a downloadra, majd az jött ki, hogy szeretném-e menteni ezt a fájlt. Gondolom igen. Ezek után bejött a Letöltések nevezetű ablak, ott meg volt ez a program, de alá az volt írva, hogy megszakítva. Most mi van? Ha rákattintok, akkor v.mit csinál vele, futtatja, v. nem tudom, mit, és utána nem találom a beérkezett fájlokban.
2011. júl. 19. 07:54
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem ment el a neted letöltés közben? Próbáld újra letölteni, vagy már próbáltad? Ha megszakad, nem tudod futtatni. De a letöltések között kell majd keresned...
2011. júl. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De, elment letöltés közben. De csak addig, míg a megszakítva van kiíva. Ha utána rákattintok és befejezi - az a bizonyos zöld nemtudommi végig"fut" néhányszor -, akkor eltűnik a beérkezett fájlokból. Jó, inkább hagyjuk. Azért köszi mindenkinek.
2011. júl. 20. 20:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Nemértesz. Jó én nem voltam egyértelmű - elmegy a net = lekapcsolódik a gép a hálózatról. Akár egy pillanatra is, akkor a letöltés megszakad.
2011. júl. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Zöld nemtommi= vírusellenőrzés, az nem fejez be semmit, csak vírust keres rajta.
2011. júl. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja, most már értem! Nem tudom, elmegy-e. Eddig minden ilyen jellegű programnál ezt csinálta. Mindegyik letöltésekor elmenne a net egy pillanatra? Kösz, hogy megoldottad a zöld nemtommi rejtélyét! Tényleg laikus vagyok...
2011. júl. 28. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!