Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP-t több gépre...

Windows XP-t több gépre feltelepíthetem?

Figyelt kérdés

Van egy számítógépem, amin Windows XP van. A gépet tovább fogom adni, ezért újra fogom installálni a Windowst rajta. Veszek magamnak egy új gépet, arra az eredeti CD-ről feltelepíthetem a Windows XP operációs rendszert? A csomagra ez van írva:

OEM rendszerépítői csomag

KIZÁRÓLAG rendszerépítőknek

[link]


2011. júl. 18. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
OEM egyszer biztosan telepíthető. Ha mégis felteszed, tört lesz, aztán vagy elfogadja a WGA eredetinek, vagy se.
2011. júl. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mivel nálad van az eredeti CD, mondhatod, hogy a másik, amit továbbadtál, az a tört. Csak tartsd meg a CD-t!
2011. júl. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Telepítéskor nem küldi el az alaplapszámomat a Windows-nak?
2011. júl. 18. 12:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egy gépre lehet feltenni, azon hitelesíti, és akkor a másik gépen nem fogja elfogadni a kulcsot mert már használaban van...én erre tippelek.
2011. júl. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha új gépet veszel arra már inkább Windows 7 kell hidd el. Bármennyire szereted az XP-t a napjai meg vannak számolva.
2011. júl. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 szotyi41 ***** válasza:
nekem megállt az idő vhogy és mindíg 30 nap után aktiválja :) bár ez nem garantált de amugy nem
2011. júl. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A Windows XP-t nem szeretem annyira, jobban örülnénk a Windows 7-nek, de megvenni nem szeretném. Ha letöltöm, lehet belőle nagyobb baj?
2011. júl. 18. 15:56
 8/8 anonim ***** válasza:
semmi baj nem lehet belőle. :)
2011. júl. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!