Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit kene tennem? Surgos.

Mit kene tennem? Surgos.

Figyelt kérdés

Egyik nap, mikozben neteztem, lenyitottam egy fulet, hogy kitallozzak egy oldalt es az alatta levo kedvencekbol veletlenul kitoroltem egyet. Eddig oke, de kesobb a a facebook-om atformalodott valamilyen teren. Gondoltam, megnezem a lomtarban, de onnan is torolhette valaki.. Hallottam egy Recuva nevu programrol, ami visszahozza, le is toltottem, probalkoztam, de nem talaltam semmit. Az is lehet, hogy rossz adatokat adtam meg.

Ez volt az egyik kerdes:

Milyen tipusu fajlokat szeretne visszaszerezni?

-kepek

-zene

-videok

-dokumentumok

-tomoritett

-e-mail

-egyeb (en ebben kerestem.)

Ez pedig a masik kerdes:

Hol voltak a fajlok?

-nem tudom pontosan

-a mediakartyamon

-a dokumentumaimban

-a lomtarban (itt kerestem.)

-egy meghatarozott helyen (ide be is kellett irni, hogy kb. hol)

Melyvizsgalattal is probalkoztam, de nem jott ossze..

Tudom, nem vagyok egy langesz, szoval nem kell a fejemhez vagni! Koszonom a segitseget! :)


2011. júl. 19. 14:25
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagy ha esetleg nem ettol kutyulodott ossze a facebook-om, akkor mi lehet az oka? Mert az ismeroseimet megkerdeztem es ok nem tapasztaltak ilyen valtozasokat..
2011. júl. 19. 16:59
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha törölsz egy kedvencet, azt soha nem szerzed vissza. Nem lomtárazódik, teljesen törli a böngésződ.

A facebookra meg: töröld a böngészési adataid! (gyorsítótár, cookiek, mentett akármik, stb.)

G.

ui.: próbálj legközelebb minél érthetőbben fogalmazni, mert ez a kérdés kicsit katyvasz volt.

2011. júl. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ertem. Koszonom a segitseget.

Es igen, igy utolag visszaolvasva tenyleg zavaros. Legkozelebb jobban odafigyelek. Elnezest.:/ :)

2011. júl. 19. 18:08
 4/10 A kérdező kommentje:
Toroltem a cookie-kat, de a facebook meg most sem valtozott..:/
2011. júl. 19. 18:51
 5/10 anonim ***** válasza:

A többit is töröld, amit írtam.

És ha semmi nem jó, rakd újra a böngésződ.

G.

2011. júl. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mindent kiprobaltam. Toroltem mindent, amit mondtal, ujraraktam a bongeszot, sot a vegen firefox-ra valtottam, de semmi. Kezdem feladni...:(
2011. júl. 20. 14:33
 7/10 A kérdező kommentje:
Mar Chrome-ozok...
2011. júl. 20. 15:08
 8/10 anonim ***** válasza:

és jó?

G.

2011. júl. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem. :D :/
2011. júl. 20. 20:24
 10/10 A kérdező kommentje:
Mar minden rendben. Valahogy magatol megjavult.:o :D
2011. júl. 30. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!