Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kaspersky vagy Norton?

Kaspersky vagy Norton?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 16:34
 1/8 anonim válasza:
21%
Egyik sem. Meg kéne már végre tanulnia mindenkinek, hogy vírust csak format c: -vel lehet rendesen irtani. Vírusos lesz a gépem, 20-30 perc alatt újrahúzom, minden szükséges programmal. Mit sz@rakodtok a víruskeresővel??
2011. júl. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
kaspersky.
2011. júl. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ma vettem Nortont.
2011. júl. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont. A fontos fájljaidat ne azon a wincheseteren vagy partición tartsd, amin a windows van, így soha nem lesz gond hogy újra kell telepíteni. Vagy használj linuxot.
2011. júl. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

xd. ha vírusos a géped akkor format c, ez vmi vicc igaz? xd.


vírusírtó azért kell h megelőzzük a bajt.

érdekes nálam mindig előre jelez és letiltja a lapot is.

Nod 32-t használok amióta van gépem.

2011. júl. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ja, aztán vársz órákat amikor megnyitsz egy fájlt, mert a vírusellenőrződ sunyiban ellenőrzi hogy vírusos-e....


Szét szexuáljátok az agyatokat a víruskeresőkkel, közben pedig az a valóság mezeje, hogy maga a víruskereső idegesítőbb mint egy vírus!! Állandóan rákérdez, figyelmeztet, felbukkan az ablak hogy frissítsem az adatbázist, stb.... kinek kell ez?? Amikor meg jön valami vírus, akkor nem tud vele mit kezdeni, megpróbálja karanténba rakni, aztán vagy sikerül neki vagy nem. Gáz az egész.

Minden hozzáértő emberke gépén úgy van, hogy a c: meghajtón nem tart semmit, csak a windows-t meg a programokat. Ezt bármikor újra lehet húzni, negyed annyi idő alatt, mint egy idióta víruskeresés lefutna...


Ideje lenne felfogni, hogy véget ért a DOS korszak, amikor még tényleg elengedhetetlen volt a víruskeresés a mindenféle csereberélt floppykon :)

2011. júl. 20. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

utolsó...azért nem mindenki tud format c-ni !

Jelen esetben én sem,mert nekem nincsen eredeti xp cd-m,de nem vihetjük 2 hetente,hogy "bocs,telepítsd újra..."

Vagy csak nekem kínai ?Ha egy mezei ember elkezd mindent törölgetni Win-ről...hát....

2011. aug. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Norton
2022. dec. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!