Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop cs 2-őt hogyan...

Photoshop cs 2-őt hogyan telepítsem?

Figyelt kérdés

*****


a fenti honlapról töltöttem le,de már máshol is próbálkoztam,de nem tudom felraki egyszerűen...van hozzá egy OLVASS EL szöveges dokumentum is ahol leírja,h hogyan kell,de az nekem semmit se segít...kész ideg lettem már tőle...már 3 napja próbálgatom,de semmi eredmény...légyszíves segítsen nekem valaki,aki ért hozzá,és nem ilyen szerencsétlen,mint én :S Köszike! 19/L



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 20. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:

A link tartalmában ott van: CRACK ONLY


Ez nem a teljes program, és annak telepítője, hanem csak a törést biztosító fájl. Hiába töltöd le, ezt kellene bemásolni a program mappájába, de ugyebár a program nincs meg neked.


A teljes program nem egy 2.4MB-os fájlban lesz, hanem ilyen oldalról letöltve több darab 100MB-os darabban. Először keress egy programot, amit le lehet tölteni, ez nem az.

2011. júl. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
így nem csoda,h nem sikerül XD köszi neked!
2011. júl. 20. 18:58
 3/3 A kérdező kommentje:
esetleg megkérhetnélek,h linkelj nekem egy olalt ahol letölthetem?de magyarul szeretném letölteni,de mindenhol csak ez a crack-es szar van...
2011. júl. 20. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!