Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy telepítsem a PhotoShop...

Hogy telepítsem a PhotoShop cs4-et?

Figyelt kérdés
A photoshop cs4-et letöltöttem,és az összes fájlok kibontásánál kér valami jelszót,azt üresen lehet hagyni?
2009. dec. 30. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Igazán nem akarlak elkedvetleníteni,de ha már a progi telepítése is gondot okoz,akkor fölöslegesen fárasztod vele magadat (is),mert ezt úgysem fogod tudni majd használni.
2009. dec. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezt töltsd le csak 50 mb

Teljes verzió

jelszó: x-Appz

2009. dec. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én pedig csak azért is biztatnálak! :) Az jó, ha valaki nyitott az újra, és szívesen tanul. Én is magamtól tanultam meg a Photoshop-ot, azóta is ezzel keresem a kenyerem...

Amit írsz jelszó, véleményem szerint a kicsomagoláshoz szükséges. Próbáld azon az oldalon megnézni ahonnan letöltötted, nincs-e erre utaló megjegyzés stb. Esetleg írj az ottani fórumhoz!

Ha ezen túl vagy, még mindig kérhet további kódot, de ezt már a telepítés során. Ezt szintén egy szöveges fájlban találhatod meg, esetleg a NET-en is rákereshetsz! Sok sikert kívánok!

2009. dec. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Második:nagyon szépen köszönöm,innen letöltöm.

Az első válasz adónak pedig üzenem:vannak még segítőkész emberek...

2009. dec. 30. 11:41
 5/7 A kérdező kommentje:
És a harmadik válaszírónak is köszönöm :)
2009. dec. 30. 11:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én már nem tudok sokmindent hozzátenni. Ja, de... Boldog ünnepeket! :)
2009. dec. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
l
2010. júl. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!