Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Írnátok nekem a photoshop-hoz...

Írnátok nekem a photoshop-hoz hasonló IGAZÁN JÓ képszerkesztőket, amik nektek is beváltak?

Figyelt kérdés
A photoshop-nál én csak demo verziókat találok,amik ingyenesek,és ezeket mindig csak 30 napig használhatom...szeretnék végre olyat programot,ahol nincs ilyen hülyeség.(esetleg,ha tudtok,akk linkeket is várok,h hol tölthetem le a programokat)Előre is Köszi! 19/L
2011. júl. 20. 20:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja és azt elfelejtettem írni,h magyar nyelvű progikra gondolok :)
2011. júl. 20. 20:31
 2/11 anonim ***** válasza:

GIMP

ugyan azt tudja mint a ps csak ingyenes...

2011. júl. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a Gimp elég jó, némileg hasonlít is a Photoshophoz. Ráadásul nem csak hogy ingyenes, de nyílt forrású és magyar nyelvű is. Ha segítség kell, írj nyugodtan :)


Egyébként milyen célból kellene?


F/18

2011. júl. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha minden igaz, innen tudod letölteni:

[link]

2011. júl. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
szia!köszi,de sajnos nekem nem indul el ezen a honlapon a letöltés...de lehet,h csak én vagyok a béna...egyébként egy fotósorozat készült rólam,és azt szeretném egy kicsit megfűszerezni pár effektel :D am igen,most örülnék a segítségednek :)
2011. júl. 20. 20:56
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor itt, ezen a linken kattints a Download-ra

[link]

2011. júl. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen effektekre gondoltál?
2011. júl. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert, amúgy ha elküldesz nekem belőle egy-két képet, esetleg én is megpróbálom őket megszerkeszteni. Portré retusálást úgyis szeretném gyakorolni :D
2011. júl. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintem a GIMP jó lesz, de ha mégse tetszik, próbáld a Paint.NET-et. Az se rossz!
2011. júl. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Na végre elindult a letöltés :) Hát figyelj,őszínte leszek hozzád...nem szívesen adok ki a kezemből magamról készült képeket ez most lehet,h csúnyán hangzik,de úgymond "idegeneknek"...remélem megértesz...de ha esetleg van honlapod,ahol fotók vannak,amiket Te szerkesztettél,esetleg fotóztál,akkor azokat szívesen megnézem :) Am ha nagyon játas vagy ebben a Gimp dologban,akk biztos még majd lesz pár kérdésem,ha nem baj...
2011. júl. 20. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!