Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Firefox oldalsáv eltünt és...

Firefox oldalsáv eltünt és nem tudom hogy kell visszahozni. Valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen oldalsávra gondolsz? Tegyél fel képet róla.
2011. júl. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tudod az a kék "húzogató" amivel lehet lefele húzni hogy az oldal aljára menjek. na abból egy hajszálnyi látszik csak és a görgőtől meg már fáj a kezem :D
2011. júl. 20. 22:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Aha, a görgetősávra gondolsz. Nem a monitor van esetleg rosszul beállítva?
2011. júl. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a monitor az nincs rosszul beállítva. rendesen látszik minden a kis méret, előző méret, bezárás is.
2011. júl. 22. 08:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt a Mozilla Firefox böngészőt töröld, aztán töltsél le újat. Valamitől megzakkant.

[link]

2011. júl. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
töröltem, leszedtem a legújabbat de sajnos nem jó. ugyan úgy nem látszik csak egy kis vékony csík belőle. na mindegy így marad. köszi a segítséget!
2011. júl. 22. 17:50
 7/7 A kérdező kommentje:
csak az az érdekes hogy google chrome-n meg van. pedig nem állítottam el rajta semmit leszedtem még anno és azóta használom úgy ahogy volt gyárilag beállítva. csak néha zavaró azért pl ha túl hosszú az oldal és még az aljára érek. de hát ez van :)
2011. júl. 22. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!