Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem indul a skype! Mi lehet a...

Nem indul a skype! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Ma kiirta, hogy akarom e frisiteni, és rámentem hogy igen, letöltötte, és annyi. Hiába rákattintok, mintha semmit se csináltam volna. Ha afeladatkezelöbe nézem ott sem irja ki hogy fut a program. Tehát semmi. Már letöröltem az egész skype könyvtárat az appdata-ban és mindent, letöltöttem, feltelepítettem, és ugyanaz. Csak kattintok és semmi. Mit lehet vele kezdeni?
2011. júl. 21. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Ritka hiba.Az tudom miota a skype-ot mittomen ki megvette azota nalam se fut rendesen :|

A hibak atlagban 1-2nap alatt maguktol kijavultak es a skype futott rendesen tovabb

2011. júl. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A skype-t megvette a microsoft, és egyáltalán nem lepődnék meg hogy ha azon ügyködnének hogy beleintegrálják az msn rendszerébe és emiatt szarakodik a rendszer a weboldal stb
2011. júl. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-nál a pont. Microsoft ezt is elcseszte. Tele rakta hülye reklámokkal az egészet. Hogy dögölne meg Bill Gates. Milye jó lenne ha a drivereket/játékokat/porgramokat ubuntura írnák...
2011. júl. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Dehát csak nálam van ez a probléma? Senkitől se hallottam még:/
2011. júl. 25. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!