Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az normális, ha a winchesterem...

Az normális, ha a winchesterem 46 fokos?

Figyelt kérdés
Notebookom van.
2011. júl. 21. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nem emelkedik tovább a hőmérséklete akkor nem lesz baj.

Viszont én vennék egy hűtőt hozzá,mert az élettartamát csökkenti a magas hőmérséklet. Esetleg egy ventilátoros laptop párna...

2011. júl. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem jelenleg 57 fokos,ugyhogy nem hinném hogy neked túlságosan veszélyes lenne
2011. júl. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Bocsánat, hogy ideírom. De ehhez a ventilátoros laptoppárához, hogy tudok hozzájutni, mennyiért?
2011. júl. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
*párnához
2011. júl. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
itt lehet venni laptoppárnát: [link]
2011. júl. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kicsit sok. Bár nekem is ennyi általában.
2011. júl. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát attól függ hogyan van használva. mármint egyrészt használva van-e vagy alapból. másrészt meg ha ölben van használva akkor azért, de egyébként ez tényleg nem olyan sok. nekem is átlagban ennyi, ha fekve használom, egyébkén 50-60 fokra is felmegy, mikor pl másolok vmi nagyobb állományt(több ideig).
2011. júl. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ha egész nap be van kapcsolva nem baj, viszont ha csak pár órát megy, akkor nagy a baj. egyébként mint a többiek is monták, vegyél laptoppárnát
2011. aug. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!