Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hány évet bír egy notebook?

Hány évet bír egy notebook?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem megy tönkre, akkor se bír sokat. Egyszerűen max 5 év és utánna olyan elavult lessz, hogy már netezni se tudsz majd rajta. És ha esetleg mondanál egy konkrét notebookot annak örülnék:)
2011. júl. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt így megmondani nem lehet, mert tudjuk: ami elromolhat, az el is romlik. A hardverekre ez kifejezetten érvényes, a merevlemez pl. bármikor bemondhatja az unalmast.
2011. júl. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 legendavagyok01 ***** válasza:

Amilo k7610, 2004-ben vettem és még mindig használja a család, xp-vel netre, videó, miegyéb.

Néhány hónapja wifi-n keresztül kézilabdameccset néztünk rajta online, a tévére kötve.

Úgyhogy nem dobnám ki.:)

Az akksi természetesen tropa, és költeni már nem éri meg, meg ugye azóta van több másik gép is.

2011. júl. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt 11 éves Fujitsu-Siemens laptopom, és az alaplapi videokártya ment tönkre, használhatatlanná téve a laptopot. Szóval szerintem szerencse kérdése is.
2011. júl. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!