Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-ben videó lejátszó...

Windows 7-ben videó lejátszó alapértelmezetté tétele?

Figyelt kérdés

Ha berakok egy filmet egyből a media playerrel játsza le de az a gond, hogy csak háttérhangokat ad ki a szereplők hangját nem játsza le. Ezért letöltöttem a The KM player nevű lejátszó programot, de azt nem tudom, hogy hogyan tudnám azt megoldani, hogy a KM playerrel játsza le?!?!

Pedig azokat a filmeket amiket USB-n kaptam azokat tökéletesen lejátsza a Km playerrel és minden rendben van a hangokkkal!Ha a számítógépbe bemegyek(sajátgép), és rámegyek jobb klikkel a DVD-RW meghajtóra akkor még azt sem kínála fel, hogy társítás...A vezérlőpultban tudok kezdeni valamit?Próbálkoztam az alapértelmezett programokban is. Sikerültek is dolgok mert azon kívül minden a KM playerrel játszik le csak azt nem!Segítséééég:)


2011. júl. 21. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt úgy szoktuk, hogy a Totalcommanderben rámegyünk arra a filmfájlra, amit le akarunk játszani, aztán Fájlmenü-Hozzárendelés, Tallóz, itt megkeressük a KMPlayer program helyét, aztán megnyitás, leokézzuk és kész. Ekkor minden pl wma kiterjesztésű fájlt a KMPlayer fog lejátszani. A többi filmfájllal ugyanígy kell eljárni. De egyszerűbb, ha megnyitod a KMPlayert, beállítod benne a hozzárendeléseket:

Nyisd meg a KMPlayert, aztán jobbklikk-opciók-beállítások-hozzárendelések-hozzárendelés, itt tégy pipát abba a négyzetbe, amit le akarsz vele játszatni.

2011. júl. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez egyszerűbb. Jobb egérgomb a kívánt filmre, és megnyitás ezzel-> alapértelmezett program kiválasztása, aztán megkeresed a km player-t. Majd nyomsz egy OK-ot, és kész.
2011. júl. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2011. júl. 31. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!