Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » JÁTÉKfelvevő program?

JÁTÉKfelvevő program?

Figyelt kérdés

kéne egy játékfelvevő program ami ezen a gépen LAGMENTESEN FUTNA 1600x1200-as felbontásu játékon.4GB ram

ati raedon 6850 1GB intel core i3(tudom a proci a gyenge)


2011. júl. 22. 08:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne a proci gyenge? Én örülnék egy ilyennek hidd el. Amúgy meg Fraps, Hypercam...
2011. júl. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
fraps:laggos,hypercam hiperlaggos és kék kép,camstudio nem vesz fel semmit.
2011. júl. 22. 08:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor válassz valamilyen hardwarees megoldást. Az nem laggos, nem lesz kék a kép tőle, és fel is veszi jó minőségben. Az ára pedig pont olyan magas, mint az elvárásaid.
2011. júl. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de nemazért de a 512ramos 64mb-os vidikártyás gépemen nem laggolt ennyire mint ezen -.-
2011. júl. 22. 09:28
 5/6 anonim ***** válasza:
pedig sokan használják a FRAPS-et de pedig nekem is laggol
2011. júl. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nálam a Fraps-el nagyon laggol. Egy olyan játék ami 80 fps-el megy, amikor veszek Fraps-el 15 fps lesz. Ha egy 40 fps-es játéknál veszek videót (egy olyan játék ami alap. kicsit lassan megy.) akkor is 15 fps lesz ha veszek, akár milyen gyors a játék, mindig 15 fps lesz. De ettől a Fraps a legjobb játékfelvevő program és lehet csak az én gépem rossz.
2012. júl. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!