Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Need for Speed Most Wanted 64...

Need for Speed Most Wanted 64 bites windows7el meg oldható?

Figyelt kérdés

feltettem a need for speed most wantedet és 64bites windows 7el próbálnák vele játszani... dupla kattolok rá és tölt és semmi... szedtem le 64bitesre írt cracket.. de.. semmit nem használt. próbáltam kompatibilitásban xp sp3al futtatni és 640x480as felbontással de.. semmi :/

tanácstalan vagyok... crack vagy patch? mit keressek és jólenne ha adnátok linkeket.. vagy amennyiben nem lehet megoldani akkor van e fent valahol 64bites verzió... ( másolt játék... meg szeretném venni.. de.. előtte kipróbálom.. ezek szerint csak nem veszem meg :/ )


2011. júl. 22. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az eredeti működik win7 ultimate 64 biten:)
2011. júl. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :) megvettem és műxik :D::D
2011. júl. 25. 19:18
 3/4 anonim ***** válasza:
nm:) Amúgy mindent lehet futatni win7-en. Még a dos-os játékokat is, csk érteni kell hozzá;)
2011. júl. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tényleg lehet ^^
2012. ápr. 17. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!