Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fontos, Azt írja ki hogy, " A...

Fontos, Azt írja ki hogy, " A (z) explorer. Exe hibát észlelt, ezért leáll. A kellemetlenségekért elnézését kérjük. " mit csináljak hogy ne írja ki?

Figyelt kérdés
Olvastam már itt, hogy alt+ctrl+delete, és ott a feladatkezelő vagymi és ott keresd ki a explorer.exe-t de nekem nincs olyan. Valaki légyszi írja le részletesen hogy hogy kell mert semmit se értek. Előre is köszi
2011. júl. 23. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

A hibajelentési szolgáltatás beállítása és használata


A hibajelentési szolgáltatás beállításait tartalmazó párbeszédpanel az alábbi módon nyitható meg.


Kattintson a Start gombra.

Kattintson a jobb gombbal a Sajátgép elemre, és válassza a Tulajdonságok parancsot.

Kattintson a Speciális fülre.

Kattintson a Hibajelentés gombra.


A hibajelentési szolgáltatás beállításához az alábbi műveleteket kell végrehajtani.

A hibajelentés alapértelmezés szerint engedélyezve van.

Letiltásához jelölje be a Hibajelentés tiltása választógombot.

Ha a súlyos problémákról továbbra is értesülni szeretne, de nem kíván hibajelentést küldeni, jelölje be A kritikus hibákról azonban értesítést kérek jelölőnégyzetet.


stb.

2011. júl. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezeket úgy tudod eltüntetni, hogyha a kiváltó okot megszünteted, ami lehet egy csomó dolog, hibás driver, hibás program, vírus, stb, stb.


Ha nem értesz a gépekhez, akkor vidd el egy PC boltba vagy hívj szerelőt.

2011. júl. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nemis azt hogy ne írja ki vagyis azt, de úgy hogy már ne legyen benne hiba..? És nemlehet amúgy mert nem rendszergazdában vagyok.
2011. júl. 23. 18:00
 4/4 Kiskobra válasza:
Nekem a DIVX okozta, letöröltem azóta nincs ilyen problémám!
2013. jan. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!