Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol a hiba? Kernel Power 41...

Hol a hiba? Kernel Power 41 hiba Win7!

Figyelt kérdés
Kernel Poer hibával már legsalább 4 szer megállt a gépem, egyszer csak gondol egyet, és lefagy, kikapcsolás hosszan semmi, restart semmi, csak az áramtalanítás. Futtattam egy vírusírtást eset nod 32 vel, 11 károkozót talált. Most jó lesz, nem hiszem, mi, vagy hol lehet a gond, már kb 5-6 hónapja win 7 van a gépemen, eddig tökéletesen ment, tegnap a Dirt 3 at telepítettem fel, cracknél nem engedtem a vírusirtónak törölni azt a 3 filét, mert amikor letöltöttem a játékot írták, hogy vírusírtó jelezni fog, de vírus nincs, csak riasztás, kivételekhez tettem. Működött tövább, BEkapcsolom ma, meccsetnézek az interneten kb 30 percenként úgy durván lefafyh, Mit leht ezzel kezdeni? A választ előre is köszönöm!
2011. júl. 23. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha megvan a win7-cd tedd be majd boot-olj be a cd-ről.Ha megvan akk repair.Mást nemtok javasolni,esetleg frissítést a gépre!
2011. júl. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Am nem cd-hanem dvd-kell hogy legyen csak elírtam!
2011. júl. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként ezt vírus is okozhatja, vagyis inkább csak ilyen baci :) ?
2011. júl. 23. 19:22
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, megpróbálom.
2011. júl. 23. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!