Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lemezre írás. Hogyan csináljam...

Lemezre írás. Hogyan csináljam? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok

Letelepítettem a sims3-at...gépre..az alapjátékot kéne legelsőnek feltelepítenem aztán menne onnantól a dolog..

Van egy mappám..abban vannak rld-sims3 nevezetű fájlok...

(mivel az ikonja úgy néz ki hogy könyvek egymás tetején gondolom ezek tömörített fájlok)

Mondták nekem már hogy bontsam ki WinRar-al iso.fájlokká....(amiknek meg egy cd az ikonja)...megtettem de kiderült hogy 2db dvd-re történne a kiírás és akkor állítólag ketté kell bontani őket..hogy 2 iso nevezetű fájlom legyen...

gondolom az eddig leírtakból már kiderült, hogy sajnos egy elég kezdő vagyok ebben...nem nagyon értek hozzá...de azért megpróbálkoznék vele..

Ha valaki tudja a megoldást..és lenne olyan kedves hogy lépésről- lépésre leírja nekem a folyamatot...azaz az rdl-sims 3 nevezetű fájlok kettébontva iso nevezetű fájlokká alakítását.. és hogy hogyan kell 2 db DVD-re kiírni a játékot...az kérem szépen írjon nekem választ...kommentet

A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm :)


2011. júl. 25. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Inkább használj 8 Gigás pendrive-ot, mert a jelenlegi informatikai képességeiddel (nem leszólás, én sem értek Petőfihez) nem sikerülne a dolog hiba nélkül. Vagy, ha nem akarod másik gépre rakni akkor Daemon Tools.

Írj, hogy mik a céljaid.

G.

2011. júl. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem kell kiírni, felteszed ezt:

daemon tools vagy poweriso

aztán azzal tudod mountolni (tálca értesítési területén levő ikonra jobb katt, először engedélyezed a virtuális meghajtókat, aztán kép csatolása vagy valami ilyesmi, kiválasztod a meghajtót, betallózod a képfájlt, onnan meg már tudod telepíteni)

mielőtt nekiállnál: crackelni tudsz?

2011. júl. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem...sajnos nem tudok...

és köszönöm a progi már megvan és iylet már csináltam de másik gépre lenne a dolog

1. válaszoló...tudom hogy 8G-ás azaz duplarétegű DVD-re lenne szükségem de mivel nekem a mai napon kéne a dolog és nincsen időm elugrani...2 DVD-s megoldást kell választanom..ha lenne 8G-os DVD-m már régen megoldottam volna a dolgot és nem kérném a segítségeteket :)

2011. júl. 25. 16:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor kettéosztás TCM-mel (Total Commander):

1: Megnyitod a TCM-t, és a két ablakba azt a mappát rakod, ahol a file van.

2: file-ra JOBB klikk, ekkor bepirosodik, kijelölted.

3: Fájl menü>fájldarabolás(alulról a 8. elvileg)

Felugró ablakba: a célmappa nem változik, a "bájt fájlonként"-be pedig 700MB-t válassz. (legnagyobb)

4: OK

Ekkor elvileg szétdarabolja

5: Megnézed, hogy jól csinálta-e

6: NERO! Megnyitod, és DVD írásként ráírsz annyit a fájljaidból a DVD-re, amennyi ráfér. (ha bővebb leírás kell, írj)

7: Másik DVD-re kiírod a többi fájlt

8: Berakod az első DVD-t a célgépbe, és a tartalmát egy mappába másolod.

9: A másik DVD tartalmát ugyan abba a mappába rakod

10: TCM! Kijelölöd jobb klikkel az ELSŐ darabot, és Fájl menü>Egyesítés (darabolás alatt)

11: A kapott képfájlt Daemon Tools-ba mountolod, majd telepítesz.

Ha minden jól megy kész.

Írj, ha elakadsz

G.

2011. júl. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm majd mindjárt megpróbálom :)
2011. júl. 25. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!