Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom Windows 7...

Miért nem tudom Windows 7 OP-n feltelepíteni a Quake 4-et?

Figyelt kérdés
Akárhányszor akarom felrakni, el is indul a telepítés de aztán kiírja h tegyem be a lemezt. Iso-ban van beolvasva és biztos h mindent jól olvastattam be, ennek ellenére kéri megint. Mit csináljak?
2011. júl. 28. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
crackeld meg
2011. júl. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

crack!

Ha nem megy akkor ird le és segítek.

2011. júl. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem a crack-kel van baj, addig el sem juthattam. A telepítésnél írja ki. Pont ezaz, hogy elkezdené telepíteni, de 0,0%-nál írja, hogy tegyem be a lemezt.
2011. júl. 28. 14:32
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor Daemon tools,vagy csak simán feltalozód neki az iso fájlt, nekem szokta engedni mikor 2DVD-s játékot rakok föl,kéri a cd-t akkor talózás és kiválasztom a DVD 2-őt.
2011. júl. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Telepítés elindul, aztán megfigyeltem, hogy egyszerűen kidobja a deamon tools a képet, mintha be se olvastam volna. Ugyanezt csinálja mindegyik deamon tools-szal, és minden torrent-tel
2011. júl. 28. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!