Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Budapesten hol telepítik...

Budapesten hol telepítik teljesen újra az egész opn rendszerét az ASUS laptopomnak a legolcsóbban?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért kell ehhez szerviz? Miért nem telepíted újra te magad? Hisz pofonegyszerű.
2011. júl. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kiírod lemezre az XP-t vagy amit akarsz, de képfájlként.

(Egyben az ISO-t nem kell semmit vele csinálni csak kiírni.)

Ha meg van nyomsz 1 restartot, ha a CD-ROM van kiválasztva első boot eszköznek akkor nem is kell semmit nyomnod. Kihoz 1 olyat, hogy ha telepíteni akar nyomja meg valamelyik gombot. Megnyomod. Behozza a telepítőt. Innen már végig vezet az egészen. Még annyit, hogy ne feledkezz meg a driverekről!

2011. júl. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nagyon nem vágod, akkor előbb kérdezz egy ismerőst aki már csinálta, tuti van olyan, esetleg nézz utána neten, mit hogy. Annyira nem nehét hogy pénzt adj ki rá.
2011. júl. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jajj nagyon aranyosak vagytok,hogy ilyen gyorsan segítettetek nekem,csak az a probléma,hogy én ezt mindet tudom,de ez nem laptop,hanem notebook,és ebben nincsen cd olvasó,és pendrive-m meg nincsen,amire rámásolhatnám az xp-t az asztali gépemről.Ezért gondoltam,hogy hátha van valaki,akinek olcsón meg szokták csinálni :)
2011. júl. 29. 12:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Meg azért egy nem túl hozzáértő usernek sok időt vesz ez igénybe. Egyrészt lehet gőze nincs a biosról, particionálásról, formázásról, stb. Telepítés után is vannak kilőhető programok, stb. Azokat amik kellenek is össze kell kaparni. Driver leszedés is először elég jó kutatómunkát igényel (hiábavan fent asus.com-on, meg hasonlókon, sokan szerencsétlenek megtalálni)


Amúgy nemtudom mennyibe kerülhet, egy haverom az ismerősének 15-ért csinálta meg (driverek levadászása, telepítése, windows telepítése, beállítása, programokat feltette, crackelte stb)

2011. júl. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja ha vágod akkor tárgytalan :D


Amúgy miylen géped van pontosan? (adatok)

2011. júl. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Asus Eee PC :D legalább is szerintem :D de már ebben sem vagyok biztos :D
2011. júl. 29. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!