Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Teljesen kétségbe vagyok...

Teljesen kétségbe vagyok esve. Mi a baja a laptopomnak? Mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés

Xp van rajta. Sims3al játszottam és a játék lekerült az asztalra. A kép meg fekete fehér lett pár színes pöttyel.

Most be se kapcsol..Elindítom felkínálja h csökkentett módba v normál módba v az előző helyes állapotába induljon a gép, mindegyiket kipróbáltam egyik se megy. Kiválasztom a funkciót elkezd tölteni az xp majd elindul újra


2011. máj. 10. 07:38
 1/3 énevok ***** válasza:

Így első hallásra, bekaptál valami féle szép kis vírust.

Próbálkozz a telepítő lemezzel, és a helyreállítási funkcióval. Ha ez nem hoz eredményt, akkor sajna azt hiszem újra kell raknod a gépet.

2011. máj. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2011. máj. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, elvitem szervízbe csak azért voltam ideges h ne a gépembe legyen gond hanem a programba
2011. máj. 10. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!