Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony Vegas Pro renderelés...

Sony Vegas Pro renderelés közben leáll "system low on memory" hibával, mit lehet ez ellen tenni? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Sony Vegas Pro 10-et használok, már nem először készítek videót. A renderelést ugyanúgy csinálom mint eddig (1920*1080-as felbontás, avi formátum, default template(uncomressed) azon belül is Lagarith lossless codec, amit utána majd Zarx264gui-val encodeolok).

Viszont most, egy kis idő után azt írja ki: "System low on memory" és egyszerűen abbahagyja a renderelést. Továbbá a már elkészült videó iszonyatosan szaggat, szinte nézhetetlen.

A gépemben ASUS P5Q Pro alaplap van, hozzá 2db 1GB-s Kingston memóriakártya. Ezzel eddig simán tudtam renderelni, igaz, ilyen hosszú videót (most 21 perces, 4 hangsáv és 4 videósáv amiből 1-1 le van tiltva) még nem csináltam. Mit tudnék ezellen tenni? Próbáltam a háttérben futó programokat kikapcsolni, prioritást adni a vegasnak, de eddig eredménytelenül. 114 giga hely még van a gépen, ez úgy gondolom elég kell, hogy legyen, max olyan 50 gigára saccolom a teljes, nyers videófájlt, amit majd encodeolok.

Előre is köszönöm a segítséget!


2011. júl. 30. 07:47
 1/2 anonim válasza:
Ugyanezt a verziót használtad a korábbi mentésnél is? Mert ha nem, akkor szimplán nincs meg az elegendő ramod hozzá. Illetve, a videokártyával is lehet gond, nekem anno ez is gond volt.
2011. dec. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem is pontosan ugyan ez van!

Én már csomó videót csináltam Sony vegas pro 10 zel, és minden ok volt, most meg hirtelen ezt írja ki..Ráadásul ez csak 5perces videó, csináltam már hosszabbat is, akkor meg jó volt...hely van, ugyan az, mint nálad...:(

2016. ápr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!