Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » XP belül honnan nyerhető ki a...

XP belül honnan nyerhető ki a mozzila könyvjelzői?

Figyelt kérdés

Újrahúztam a gépemet viszont a helyi lemezt kimentettem egy 8GB dvd re (ctrl+c...)

Lehetséges az hogy a régi oprendszer gyökér könyvtárának valamelyikében meglelem a mozzila könyvjelzőit? Ha igen akkor milyen elérés alatt?


2011. aug. 1. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Documents and settings/profilod/application data mappáiban vannak a programfájlok, így a FF-é is.


Viszont maga a program lehetőséget ad arra, hogy kimentsd egy fájlba a könyvjelzőit, majd be is tallózhasd, az lett volna a legbiztosabb megoldás.


Ha onnan kimásolod a firefox mappáit és az új rendszerbe beilleszted akkor a régi beállítások lesznek érvényesek, és közte kell lennie a könyvjelzőknek is.

2011. aug. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod elindítani a dvd-ről a firefoxot, hogy exportáld a könyvjelzőt, akkor keress rá a fájlra. JSON a kiterjesztése. Lehetséges, ha elsőre nem találtad meg, hogy rejtett mappában lesz, nem tudom, milyenek a beállításaid.
2011. aug. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!