Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik program a megbízhatóbb,...

Melyik program a megbízhatóbb, az Iobit malware fighter, vagy a Malwarebytes Anti-Malware?

Figyelt kérdés
Milyen vírusirtót tegyek melléjük,mert Avast-ot használok,de úgy veszem észre,hogy elég sokmindent átenged.
2011. aug. 2. 08:19
 1/7 anonim ***** válasza:
avast mindent átenged. én a superantispyware programot ajánlom. ez leszedi a sütiket, trackereket, spyokat, nagyon jó. többet talál mint a malware. vírusirtóból pedig vipre. áldozz rá
2011. aug. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
microsoft security essentials xD
2011. aug. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Ja, aztán vársz órákat amikor megnyitsz egy fájlt, mert a vírusellenőrződ sunyiban ellenőrzi hogy vírusos-e....


Szét szexuáljátok az agyatokat a víruskeresőkkel, közben pedig az a valóság mezeje, hogy maga a víruskereső idegesítőbb mint egy vírus!! Állandóan rákérdez, figyelmeztet, felbukkan az ablak hogy frissítsem az adatbázist, stb.... kinek kell ez?? Amikor meg jön valami vírus, akkor nem tud vele mit kezdeni, megpróbálja karanténba rakni, aztán vagy sikerül neki vagy nem. Gáz az egész.

Minden hozzáértő emberke gépén úgy van, hogy a c: meghajtón nem tart semmit, csak a windows-t meg a programokat. Ezt bármikor újra lehet húzni, negyed annyi idő alatt, mint egy idióta víruskeresés lefutna...


Ideje lenne felfogni, hogy véget ért a DOS korszak, amikor még tényleg elengedhetetlen volt a víruskeresés a mindenféle csereberélt floppykon :)

2011. aug. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen csak nem mindenki számtek zseni hogy ujra tudná rakni egy op redszert meg amugy nem is 15perc több órába telik az válasz:én mind a ketöt használom de legalább azt tudom hogy a ha találsz az iobot at valamit legaléb tényleg kinyirjam ert a malware biteszel elenöriztem és nem találtt se semmi de lehet hogy nem vedte észre
2012. ápr. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Malwarebytes Anti-Malware: ez a jó választás.


A vírusvédelem-téma szerintem is erősen túl van lihegve.


Én is úgy tapasztaltam, hogy a legtöbb védelmi szoftver sokkal többet árt, mint használ. (!!!)


Az MBAM talán az egyetlen jól működő közülük.

2012. máj. 25. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
malwarebytes anti-malware, 1.62.0.1100-s letölthető pro-s serialal, marha jó! lefuttatam talált 10db-t és a torrent is gyorsabb lett! komoly, a program feltelepítése előtt 0-90kb/s szarakodott néha mikor leálitottam elinditottam felment 250re aztán vissza 0-50 0-70 körül :S lefutott, most 250alá nem megy a sebesség ;) + a pro blokkol minden szrságot ;) a torrentből bejövő vírusokat is, irja is néha hogy blokkolja az utorrentből a behatolokat ;Đ
2012. júl. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Iobit-ék (Kína) egyébként a MBAM (USA, Kalifornia) motorját próbálták lemásolni (ellopni) az első biztonsági szoftverükkel (360 Security).


Jó kis csapat, állandóan új verziót hoznak ki, te pedig vásárold meg újra és újra (szinte) ugyanazt a programot.


Az Ashampoo is kezd ebbe a hibába esni. (!!!)

2012. júl. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!