Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol a helyesírás ellenőrző az...

Hol a helyesírás ellenőrző az opera 1150-ben?

Figyelt kérdés
Az opera 1150-ben hogyan lehet beállítani a magyar helyesírás ellenőrzőt? Csak mert van az a megoldás, hogy szövegablakban jobb egérgomb/szótárak/szótárak hozzáadása törlése, de nem dob ki ott semmit. Szar a helyesírásom, főleg ha fáradtan gépelek és olyankor jó ha ki vagyok javítva. Na meg idegesít az is, hogy így minden szavamat aláhúzza ez a sz*r.
2011. aug. 2. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig ott kellene lenni egy listanak. Nekem egyszer csinált ilyent, de az egy beta verzió volt. Próbáld meg újra telepiteni vagy frissíteni az operát, szerintem az segit, utána menni fog.
2011. aug. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké. Szerintem az lesz, hogy letöltöm az egyel korábbi verziót. Talán tényleg még béta. Nem tom.
2011. aug. 3. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!