Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7 Ultimate 32bit (MSDN)...

Win7 Ultimate 32bit (MSDN) Telepítési hiba? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

A Gond a következő: pár hete a vírus megette a gépem,nagy nehezen helyre lett állítva és ideglenesen Windows XP Forever lett rá téve!


Most visszaszeretném rá tenni a WIN7-et!


A Jelenség a következő(akárhogy írom meg a lemezt mindig hibát ír):


Beteszem a dvd-t(Verbatim DVD+RW) , rákattintok az ISO fájlra(automatice beadja a NERO BURNING ROM-ot) ott képfájlként kiírom,aztán mikor beteszem a megírt telepítőlemezt(elvileg el kellene indulnia a WIN7 telepítőnek),de nálam,ahogy beolvassa a lemezt kiír különböző hibákat(és nem indul meg a telepítőprogram)!


Hiba: Setup.exe - Hibás bináris fájl

Az alkalmazás vagy a DLL E:\Sources\SPWIZENG.DLL nem érvényes Windows bináris fájl. Ellenőrizze ezt a telepítőlemezén.


(Utána nyomok: OK)


Install Windows

The file 'autorun.dll' could not be loaded or is corrupt. Setup cannot continue. Error code is [0xC1]



NERO 7-el kiírtam akkor így csinált,ha pedig Alcohollal vagy Daemon-osan írtam ki (Daemon Tools-ba be a WIN7 ISO-t,Nero7,DVD másolása...) Akkor pedig semmit sem csinált és csak egy txt. fájl volt a lemezen!


3fajta Win7-el is próbálkoztam(az egyiknél csak a frissítések vannak módosítva,a másik kettő ORIGINAL,semmi móker... MSDN)


valaki ? ötlet? mi lehet a hiba? miért nem megy fel a WiN7?


2011. aug. 2. 20:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
:))) üdv clon cd vel probáltad??
2011. aug. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Heló!


Azzal még nem,de megpróbálom!

Köszi! (írok egy tapasztalatot pár perc múlva) :)

2011. aug. 2. 20:08
 3/14 anonim ***** válasza:
én dvd decrypter nevű programmal írtam ki, tökéletesen működik, be bootol meg minden, de nézd meg nálad a biosban bevan e állítva hogy először a cd meghajtóbol bootoljon
2011. aug. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
azt kifelejtettem a szövegből: A dvd-ről bootol :)
2011. aug. 2. 20:26
 5/14 anonim ***** válasza:
Most ezt NEM értem ? DVD ből bootol?
2011. aug. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nálam is voltak gondok, de az kdierült a ram miatt volt, kicseréltem, és azóta tökéletesen működik.
2011. aug. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igen,telepítő lemezről bootol!


Amúgy nem a számítógéppel van gond,hanem a telepítéssel (mármint szoftverileg) , Mivel eddig simán feltettem a WIn7-et , most meg nem tudom kiírni úgy a telepítő lemezt hogy jó legyen !


Clone író programmal ugyanazt csinálja mint a Nero-val!


Ugyanúgy kiírja a hibákat mikor elindítom a telepítő lemezt!

2011. aug. 2. 21:43
 8/14 A kérdező kommentje:

(Mikor megcsinálom a telepítőlemezt- 1.: rákattintok az ISO fájlra,onnan bemegy a NERO B.Rom-ba,megírja lemezképfájlba

2.: Daemon tools-ba betöltöm a telepítőt és NERO 7-el átmásolom,vagy CLONE DVD-vel megcsinálom rögtön a lemezképfájlt) valamelyik a 3közül)


Na amikor kész a lemez,beteszem és ha rákattintok akkor ez jön:


[link]


[link]

2011. aug. 2. 22:33
 9/14 anonim ***** válasza:

Üdv:)

ne demon toolsozál


clon cd vel ki írod az iso filét dvd lemezre

beálitod a biost hogy dvd röl kérje a boot ot és telepited

2011. aug. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
miért windowsbol akarod telepiteni?
2011. aug. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!