Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van sötét képernyő a...

Miért van sötét képernyő a Windows 7 indításánál?

Figyelt kérdés
Pár órája telepítettem fel a Windows 7-et. Amikor jönne be a jelszóbeírós rész, az előtt kb. 5-6 másodpercig fekete kép van, csak az egér van ott. Ez normális, vagy csak szarul lett feltelepítve a windows? Egyébként régebben is rajta volt a gépemen, akkor nem csinált ilyet.
2011. aug. 2. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztem tök normális, nekem is csinálja.
2011. aug. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem az xp is ezt csinálja.
2011. aug. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ez teljesen normális mind az egyi ezt csinálja szal no para :)
2011. aug. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Windows7 már csak ilyen, lassú. Sokan nem is szeretik. Szerintem kezdőknek nem is való. Nekem windows xp pro sp3 van a gépemen, de nem cserélném el egy win7-re. A win7 induláskor rengeteg programot tölt be, azért ilyen lassú.
2011. aug. 5. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem a laptopon amióta 7-es van, a bejelntkezés után 2mp-el már netezni tudok. Szerintem gyors
2011. aug. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Pj0tr ***** válasza:
Nincs semmi baj a Windows 7el. Nekem rengeteg program indul, amit ugyan észreveszek, de érthető egy fejlesztői gépen. Ugyanakkor nem tart 5-6 másodpercig a fekete rész sem. Telepítsed újra. Esetleg írd le a géped specifikációját, lehet azzal van a baj. Egy 200MHzes régi Pentiumon az XP sem hasítana.
2011. aug. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Windows7 már csak ilyen, lassú....mert biztos marhanagy dolog kivárni azt az egy percet míg elindul.
2011. aug. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!