Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell feloldani amit a...

NejlonZacskoo kérdése:

Hogyan kell feloldani amit a rendszergazda letilt?

Figyelt kérdés
Windows XP m van és van egy játék aminek a frissitéséhez egy fájlt kell letölteni és telepiteni én letöltöttem viszont amikor r kattintok azt irja ki hogy az adatbázis szerkesztését a rendszergazda letiltotta teljesen az enyém a gép nem csak egy kissebb felhasználó vagyok és nén nem tuiltottam le ilyet ugyhogy nem tudom hogy történhetett létszives aki tud az segitsen mert fontos lenne :D
2011. aug. 3. 12:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
"létszíves"?
2011. aug. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
választ kértem nem a hülye észrevételeidet
2011. aug. 3. 12:36
 3/13 anonim ***** válasza:
Van Rendszergazdai és Saját fiókod (felhasználói fiók) a gépen? Akkor be kellene lépned Rendszergazdaként. Ha nincs, akkor a Windows valamiért nem engedi telepíteni, talán fertőzöttnek találja.
2011. aug. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
csak egy felhasználó van a gépen és az a rendszergazda :D nem hiszem hogy fertőzött mert ugyanez megy a haveromnak csak win 7 en :D
2011. aug. 3. 13:03
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor nem jó XP-re, a két operációs rendszer nem azonos. Az XP pl. 32 bites, a Win7 pedig többnyire 64.
2011. aug. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
de van akinek elmegy xp n is mert másik haveromnak (bocs h cska velük jövök XD) de neki megy xp n is neki nem dobott ki ien hibaüzenetet hanem egyszerüen elindult :S nekem meg üzenetezik -,-
2011. aug. 3. 13:44
 7/13 anonim ***** válasza:
XP Professional 32 bites, ráadásul az sem mindegy, hogy fent van-e az SP3? Sok oka lehet, hogy nem megy.
2011. aug. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

:S

akkor pár hét mulva megpróbálom felteni a win 7 et hátha azzal megy :S

2011. aug. 3. 14:24
 9/13 A kérdező kommentje:
ezt a service packot boltba kell megvenni vagy le lehet szedni netröl is ?:D
2011. aug. 3. 14:29
 10/13 anonim ***** válasza:
tőlem is megveheted!:D Az op rendszert kell megvenni a service pack letölthető
2011. aug. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!