Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Medal of Honor Pacific Assault...

Medal of Honor Pacific Assault csaláskódok! Hogy kell elindítani így a játékot? Elakadtam.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy régi játék de én most kezdtem el vele játszani nemrég. Viszont az egyik részen egyszerűen nem tudok továbbjutni ezért gondoltam, csalásokkal oldom meg a problémát...:)


Próbálkoztam a paraméteres indítással. Itt az a baj, hogy hiába írom be a száz helyen említett "set developer 1" sort, azt írja ki, hogy a windows nem találja a fájl helyét... pedig elvileg mindent jól írtam be...


Próbálkoztam az alternatív megoldással is, de ott meg az a bajom, hogy nem tudom, pontosan hova kell bírni a "seta developer..." cuccot, meg h hova kell szóköz, stb...


Ja és még annyi, hogy tudom, hogy a konzolt elvileg a ~ billentyűvel kell játék közben előhívni... DE! Akkor most ez annyi hogy Alt gr + 1 ?? Mert ugye az 1es bill. jobb sarkánál van a ~ jel... Csak hogy biztos legyek benne, ha véletlenül összejönne az indítás:D


Mindenhol ugyanazokat az indítási módokat írják, szóval ezeket már kívülről fújom... a kivitelezésre lennék kíváncsi:D


Kikészít már ez az egész, nem tudom megoldani, szóval nagyon boldog lennék, ha valaki érdemi infóval tudna szolgálni :)) Előre is köszi:))


2011. aug. 4. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Amúgy ha jól értem, fingod sincs hogyan kell paraméterrel indítani egy alkalmazást...


Például így:


mohpa.exe +set developer 1


Vagy, ha van kint shortcut, akkor editeld, a teljes elérési útvonallal:


"D:\Medal of Honor Pacific Assault\mohpa.exe" +set developer 1


Ha 8 karakternél hosszabb a folder neve, akkor idézőjelbe kell rakni az elérési útvonalat, ahogy a példában is írtam.


Éljen a magyar billentyűzet, egy k*rva tilde-ot se lehet vele írni. Egyszerűen állítsd vissza a kiosztást angolra, és megoldódik a gond.

2011. aug. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
így próbáltam, azért annyira nem vagyok hülye, hogy csak annyit írjak be, hogy set dev. 1 :DD beírtam az elérési útvonalat mindent... megpróbálom még párszor.. aztán törlöm a játékot a francba ha nem jön össze. Köszi a választ!
2011. aug. 4. 13:54
 3/5 A kérdező kommentje:
egy pillanatra majdnem összejött... bejött az indítóképernyő, erre kiírja h a MOHPA működése leállt... meg vmi fatal error duma... rohadjon meg...
2011. aug. 4. 13:56
 4/5 anonim válasza:
Akkor hogy kell beírni a ~-t?
2011. dec. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a ~ billentyű az angol billentyűn van. magyar billentyűt használunk ezen a nulla gomb az. ahogy már írták éjen a magyar billentyűzet.
2014. ápr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!