Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Help! Nod32 3. 0 vírusírtóm...

Help! Nod32 3. 0 vírusírtóm mindig megáll keresés közben 88%-nál, nem megy tovább és kilépni is alig lehet belőle ilyenkor. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
A gép vadiúj és már egyből ezt csinálta, Vista HP, de a régi gépemen is ugyanezt csinálta, kísért ez a probléma... én megszoktam venni rendesen a NOD-ot, de joggal frusztrál szerintem, hogy fizetek a programért és használhatatlan...
2009. ápr. 9. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a legegyszerűbb, ha a nod-osokhoz fordulsz, ők tudnak segíteni. Én az ingyenes/letölthető verzió birtokában is hivogattam őket vírusok miatt, mindíg nagyon készségesek voltak.
2009. ápr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

egyszerű ez. :)

Ne vedd meg. Nem ér semmit. Csak onnan tudom hogy teszteltem is miután évekig fenn volt. Sok rendszerhalált és gondot okoz és rengeteg fertőzést enged el.

Ez egy "szép dobozban eladott, ügyesen promotált hulladék" igazából.

egy kis valós adatot találsz itt erről bővebben: [link]

igaz, hogy ez tűzfalakról szól vagy komplett védelmekről de a ugye ez is mind vírus backdoor vagy disabler amit egy vírus írtónak jeleznie kellene.

Igazából csak egy jó tűzfal véd mert az új vírusokat nem ismerik az av-k (és sok régit se).

Én comodo+avira párost ajánlom esetleg ;)

2009. ápr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!