Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » XP-m van és bekaptam egy kék...

XP-m van és bekaptam egy kék halált, újrainditás, csökkentett mód nem segít (lent? )

Figyelt kérdés
A hiba kód alapján az NTFS.sys fájl híbásodott.Arra gondoltam felrakok egy Win-et a gépre vagyis teljesen újratelepítem.Ez megoldja a gondot vagy van egyszerübb megoldás is mert fontos fájlok vannak a gépen.ha nem hol találok útmutatót , hogyan rakjak xp-re win7-et?Elöre is köszi
2011. aug. 5. 10:05
 1/8 Jenci ***** válasza:
Ezért kell megpartícionálni a merevlemezt,hogy ne legyen ilyen gond.Ha csak egy partíciód van és minden azon található,akkor már csak egy Linux telepítő segíthet.Ezt már tegnap is kérdezték,egy-két lapot lapozz vissza.
2011. aug. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Jenci ***** válasza:
Még annyit,hogy ha újra tud indulni a rendszer,vagy ha az adatok másik partíción vannak,akkor nincs nagy baj.Az xp-re meg a megszokott módon tudsz telepíteni.
2011. aug. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
őőő partíció az mi? :s ha arra gondolsz van C és D meghajtóm a C-n van a windows
2011. aug. 5. 10:20
 4/8 A kérdező kommentje:
Addig tud csak újraindulni hogy az xp csik megy eggyet aztán bejön a kékhalál
2011. aug. 5. 10:27
 5/8 Jenci ***** válasza:
Igen arra gondoltam,hogy a C-n kívűl más is legyen.Akkor a megszokott módon vagy újratelepíted vagy felrakhatsz egy másik windowst.Ha nem megy,inkább kérj segítséget,nehogy az adatok elszálljanak.
2011. aug. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Őőő esetleg tőled kérhetnék?:s
2011. aug. 5. 10:45
 7/8 Jenci ***** válasza:

[link]


Itt le van írva minden lépésről-lépésre.Az adataid gondolom a D meghajtón vannak.Ha nem,akkor más a helyzet!!!!

2011. aug. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
C-n is van meg a D-n is!Hogyérted hogy más a helyzet?Figyi ha kell akkor feláldozom a C tartalmát csak legyen jó a gép :s
2011. aug. 5. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!