Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7es operációs rendszerrel...

Win7es operációs rendszerrel rendelkezem. újraindítottam a gépet és csak csökkentett üzemmódban indul. Nem lehet újratelepíteni az üzemmód miatt. Ötletek? (lsd. Lent)

Figyelt kérdés
Visszaállitás sem lehetséges, mivel nem engedi. Azt írja hogy ez csökkentett üzemmódban nem lehetséges. Párszor újrainditottam a Windows normál módú inditásra kattintva, de nem használt semmit.
2011. nov. 1. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen üzemmód miatt nem lehet újratelepíteni?
2011. nov. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csökkentett..de ebből a módból ki se tudom hozni a gépem..:/ hameg berakom a telepítő cd-t akkor nem enged rákattintani a telepítésre..:/
2011. nov. 1. 17:48
 3/3 anonim ***** válasza:
hova akarsz kattintani. Oprendszert úgy kell telepíteni, hogy beteszed a CD-t, nyomsz egy resetet és amikor újraindul akkor a CD-ről bootoljon. Be sem fog jönni a Windows és nem lesz hova kattintani sem. Nyomsz egy billentyűt és már be is jön a telepítő CD menüje, itt formázhatsz és telepítheted az oprendszert. Az oprendszert nem működő Windows alatt kell telepíteni!
2011. nov. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!